Тарасовими шляхами

2014 рік- рік 200-річчя від дня

народження Т.Г. Шевченко

23 травня учні  9-А класу Первомайського НВК "ЗОШ І-ІІ ст. №15-колегіум" на чолі із Садовник Н.Ф. та Овчаренко Н.О. підготували презентацію

та фільм про Т.Г. Шевченка.

Для перегляду оберіть посилання http://youtu.be/NtOjQo9TsLI (якщо не відкрилось - скопіюйте адресу, вставте її в адресний рядок вашого браузера і перейдіть)

В навчальному закладі протягом року  сплановано різноманітні  виховні заходи:

Виховні години «Шевченко – поет і художник України», «Тарасове свято»,вікторини «Шлях до Тараса»,усний журнал «Сторінками творчості Т.Г. Шевченка», презентація дослідницького проекту «Шевченко і Миколаївщина»,творчий проект «Дві зірки», присвячений  міжнародному дню рідної мови. (Виконання українських народних пісень та пісень на слова   Т.Г.Шевченка). « Мова – душа народу» усний журнал ,мовно – літературна вікторина « Барви рідного слова» «Уклін тобі, Тарасе!», конкурс читців          «Шевченкове слово».