Вітаємо шкільну громаду та гостей сайту

з новим навчальним роком!

Шановні педагоги та батьки!

Новий навчальний рік ми розпочинаємо в умовах карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів у зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19.А отже,   освітній процес буде організований з урахуванням ситуації, що склалася.

Шановні батьки!  На сторінках нашого сайту та в  живому  спілкуванні з  адміністрацією  закладу освіти і класними керівниками ви постійно будете отримувати оперативну інформацію  про особливості організації освітнього процесу у цьому навчальному році.  А наразі повідомляю, що навчальний рік розпочнеться 1 вересня для всіх учнів закладу освіти у звичайному режимі!

Згідно рекомендацій  МОН та МОЗ України не буде проводитись традиційна лінійка, присвячена  святу Першого дзвоника та Дню знань.  Проте святкові заходи будуть організовані в кожному класі. Святковий сюрприз  чекає і першокласників!

З гарним настроєм і надією на краще готуймося до  навчального року!

До зустрічі 1 вересня!

Адміністрація ЗЗСО

Звернення до батьків

директора закладу освіти Погорєлової Т.В.

Шановні батьки!

У цьому навчальному році ми не мали змоги  зустрітися  з вами  на щорічному звіті директора перед громадськістю у зв'язку з карантином.   З моїм звітом  про діяльність закладу освіти  у 2019-2020 н.р. ви можете ознайомитись на цьому сайті  на сторінці  «Головна». Зважаючи на особливу увагу  громадськості та батьків до питань фінансування закладу освіти, публікую витяг зі звіту щодо залучення та використання бюджетних  і позабюджетних коштів на потреби закладу освіти за період з вересня 2019 по червень 2020р. (читати  https://drive.google.com/file/d/1ckgFMKOJMKs6Z2gHF1M_yeO3pEZ0Rfvb/view?usp=sharing) .

Заходи з   підготовки школи до нового навчального року  проводились і протягом літнього періоду. Ремонт загальних приміщень здійснений за кошти благодійного фонду,  фарба для підлоги придбана   за  бюджетні кошти на суму 5 тис.706 грн.  та кошти БФ, ремонт  кабінетів – за рахунок благодійної допомоги  батьківських колективів класів. Для ремонту підлоги ІІ поверху за моїм клопотанням  за кошти місцевого бюджету управлінням освіти міської ради були придбані для школи і завезені будівельні матеріали (плити USB та лінолеум) на суму  114 тис.458 грн.  У зв’язку з недостатністю бюджетних коштів на фінансування закладів освіти,  для   оплати   ремонту підлоги бюджетні кошти не виділялися, тому ці роботи    ми планували  виконати за залучені протягом року кошти БФ.  Протягом серпня силами батьків, учнів старших класів, учителів, допоміжного персоналу  школи та завдяки благодійній допомозі батьків-підприємців  значна частина підготовчих  робіт була виконана безкоштовно, а робота майстрів,   згідно договору між виконавцями робіт та правлінням БФ,   за найнижчими розцінками   і в борг, бо на рахунку благодійного фонду достатньої кількості коштів  у цей період не було (на кінець травня залишок на рахунку БФ складав 3 тис.375 грн.).   Тому адміністрація школи  звернулася до правління БФ та батьків - учасників благодійного фонду з проханням зробити добровільні внески в рахунок наступного навчального року  для   оплати  роботи майстрів. При цьому ми неухильно дотримувалися принципу добровільності. Наразі  ремонт   на завершальному етапі.

Щиро дякую батькам та батьківським комітетам класів, які оперативно відгукнулися на прохання, дякую    всій нашій великій, дружній і відповідальній батьківській громаді  за  співпрацю протягом навчального року, за  розуміння шкільних проблем, за підтримку і турботу  про створення гарних умов для навчання дітей.

Завдяки нашим спільним   зусиллям – влади, громадськості, педагогів та батьків  - оновлена, чиста, ошатна  школа  вже чекає школярів. Упевнена в нашій співпраці і в наступному, мабуть, нелегкому для всіх нас навчальному році.

З повагою      Т.Погорєлова

Ось як завзято ми працювали:

До відома батьків першокласників!

Зустріч-знайомство зі школою та вчителями відбудеться

20 серпня о 10 год. ранку.

Запрошуємо батьків разом з майбутніми першокласниками!

Школа попрощалася з випускниками 2020 року

Первомайський НВК “ЗОШ І-ІІ ст. № 15 – колегіум”

Первомайської міської ради Миколаївської області

01.06.2020                      м. Первомайськ                         №  14-у

Про зарахування  учнів до 1-х класів

у 2020-2021  навчальному році

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 16.04.2018р.  № 367 та на підставі наданих документів, необхідних для зарахування до 1 класу,

НАКАЗУЮ:

Зарахувати до 1-х класів:

1.     Абдулліна Артема

101.    Юречко Лідію

102.     Явтушенко Дар’ю

103.   Яковенка  Олександра

2.     Контроль за виконанням  даного наказу  залишаю за собою.

Директор школи:                                             Т.Погорєлова